Výměna autoskla zdarma

Vaše podnikání a služby, které nabízíte
Odpovědět
autosklostripek.cz
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19. črc 2012 20:46:22

Výměna autoskla zdarma

Příspěvek od autosklostripek.cz »

Obrázek

Naše společnost Autosklo Střípek se již několik let zabývá opravou a výměnou autoskel pro osobní automobily, autobusy, TIR a stavební stroje.

Máme Nonstop k dispozici cca 7000 skel, nabízíme autoskla od výrobců Pilkington, Saint-Gobain, AGC,
PGW. Skladem máme autoskla čelní, boční a zadní.

Naše pobočky se nacházejí na adresách:
POD VODOVODEM 4 Praha 5 ( cca 100m od stanice Metra Jinonice )
LUKAVECKÁ 41 Praha 9, Horní Počernice ( cca 1000m od stanice Metra Černý Most


V případě, že potřebujete vaše autosklo vyměnit okamžitě, jsme tu pro vás s naší službou NON-STOP autosklo servis, kdy za Vámi přijedou naši mobilní technici a poškozené sklo opraví, či vymění.

Autosklo Střípek spolupracuje se všemi českými pojišťovnami, takže pojistnou událost nahlásíme za vás přímo u nás a výměnu autoskla provedeme zcela zdarma bez vaší finanční účasti.

Oddalujete výměnu autoskla z toho důvodu, že nemůžete být ani chvíli bez svého auta? Při výměně autoskla u nás vám zdarma zapůjčíme náhradní vozidlo.

Nemáte se k nám jak dostat z práce, či domova ? Vaše auto, které má poškozené čelní či boční okno, si u vás vyzvedneme a opravené vrátíme zpět, tato služba je zcela zdarma.

- Samozřejmě neni problém zajistit sklo na jakékoli auto. Ceny na dotaz. Cena je včetně montáže, dopravy, materiálu a skla, prostě komplet. Skla jsou samozřejmě nová a nejsou to žádné nekvalitní výrobky z Číny, skla jsou od firem Splintex, Saint Gobain Sekurit, Pilkington, PGW

- Většinu zakázek možno udělat ještě tentýž den ( i víkend ) Doba montáže cca 1 hodina a auto by pak mělo aspoň 2 hodiny nejezdit.

Máme předělané www stránky, budeme rádi když nás navštívíte a objednáte se na výměnu čelního skla 8-)

http://www.autosklostripek.cz

autosklostripek.cz
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 19. črc 2012 20:46:22

Výměna autoskla zdarma

Příspěvek od autosklostripek.cz »

Ukázka našich prací na vozech značky mazda:

Obrázek

Lada
Příspěvky: 1
Registrován: pon 04. úno 2013 16:32:01

Výměna autoskla zdarma

Příspěvek od Lada »

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma privýdelku, ideální na zimu, když je vecer hodinka dve casu :) Sama si takto vydelávám už od prosince a fakt me to nadchlo! Milióny z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydelaná kacka :) Kdyžtak mrknete na http://www.Cervena-Cerna.cz/?s=ma

JirkaL85
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. lis 2018 17:01:15

Výměna autoskla zdarma

Příspěvek od JirkaL85 »

Pokud někdo bude mít někdo problém s rozbitým autosklem v Olomouci a okolí určitě se obraťte na Autoskla-trade.cz. Bezproblémová pobočka, která se specializuje na montáž, tónování, prodej a výměnu autoskel. ;) Provádějí také i bezplatnou výměnu pokud máte autosklo pojištěné.

Odpovědět