Solární panely na střechu vám pomohou snížit náklady za elektřinu

Tiskové zprávy a novinky značky Mazda
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Solární panely na střechu vám pomohou snížit náklady za elektřinu

Příspěvek od admin »

Stále více běžných domácností žijících v rodinných domech pořizuje solární panely. Už dávno neplatí, že by byl solární panel něčím netradičním a výjimečným. Zvykli jsme si, že nám doma vznikají malé solární elektrárny, a my tak můžeme celoročně využívat pomoc energie získané ze slunce. Taková úspora za teplou vodu může být značná, rozdíl v ročním vyúčtování citelně v pozitivním slova smyslu zaznamenáte. Solární panely na ohřev vody se rodinám či firmám, kde je spotřeba vysoká, bezesporu vyplatí.

Nakupte levné solární panely

Solární panely na ohřev vody můžete koupit v mnoha kamenných i internetových obchodech. K těm známým a léty zavedeným patří Hawaj.cz. Nabízí i zboží na zahradu, bazény, nafukovací vířivky, hračky a mnohé jiné vybavení, které může využít každý.

Co se týče solárních panelů, koupit si je zde můžete od renomovaných výrobců Jinko a Risen za nejnižší ceny v České republice. Koupit si můžete libovolný počet solárních panelů, odběr či odeslání je možné už od 1 kusu.

Díky vlastním solárním panelům budete soběstačnější a ušetříte za energie. Panely od Hawaj.cz mají výborné vlastnosti, je na ně nabízena záruční lhůta na 25 let. Všechny modely jsou skladem, a tak je možné odeslat je ihned.

Díky tomu, že jsou na nabízené solární panely poskytované množstevní slevy, fotovoltaika vás vyjde ještě levněji. Čím víc kusů nakoupíte, tím víc ušetříte.

Baterie pro fotovoltaiku

Je dobré koupit si i baterie, které vám umožní uchovávat nespotřebovanou energii na později. Tím je celý proces ještě efektivnější. Koupit si můžete např. kvalitní baterie Photosol, což jsou vysokonapěťové baterie pro fotovoltaikuDyness Tower, Pylontech, SolaxTripePower a Huawei.

Více informací se dozvíte na Hawaj.cz, kde jsou právě teď solární panely k dostání se slevou 34 %.
solary_mazda.jpg

Odpovědět