Partner potřebný pro milionový obchodní podnik

Sem pište vše co chcete koupit. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.mazda-forum.cz' title='Mazda, Forum, Club'>Mazda Forum</a>
Odpovědět
muellerr028
Příspěvky: 10
Registrován: pát 01. kvě 2020 16:26:30

Partner potřebný pro milionový obchodní podnik

Příspěvek od muellerr028 »

S pandemií COVID-19, která může vyvolat globální recesi, vytváříme autentické směnky v USD a EUR € s různými pořadovými čísly na každém účtu. Instalovali jsme substráty bankovek s polotovarem již vyryté a navržené přední a zadní části různých měn každé nominální hodnoty. Potřebujeme partnera, který bude diskrétně spolupracovat na dokončení výroby našich substrátů bankovek z polotovaru a učinit z něj zákonné platidlo v procentech, o kterých budeme diskutovat na osobním setkání v případě, že s námi souhlasíte. Naplánujeme schůzku, abychom vám ukázali vše a probrali všechny podrobnosti a vytvořili vzorky, abyste mohli vyzkoušet pravost. Všechny poznámky projdou hlavním testem, jako je ultrafialové světlo, test tužkou, mnohem více detekce falešných peněz.

Whatsapp .. +447440452178

email..genuinneproducts @ programmer.net

https://www.gglabinc.com/

http://www.realdocuments48hrs.com/

Skype..nicolas.perseyPartner Needed For A Multi Million Business Venture

With the COVID-19 pandemic which may trigger a global recession, we produce authentic currency bills of USD$ and Euros€ with different serial numbers on each bill. We have instock the semi finish banknote substrates already engraved and designed front and back of the various currencies of each denomination. We need a partner to work with discretely to finish the production of our semi finish banknote substrates and make it legal tender on a percentage which we are going to discuss in a personal meeting in the event that you agree to work with us. We will schedule for a meeting to show you everything and discuss all details and produce samples so you can go test to confirm authenticity. All Notes will pass major test like ultra violet light, pencil test, many more fake money detection.

Whatsapp..+447440452178

email..genuinneproducts@programmer.net

https://www.gglabinc.com/

http://www.realdocuments48hrs.com/

Skype..nicolas.persey

Odpovědět